وبلاگ صد چهره  چاپ

تاریخ : دوشنبه 29 مرداد 1386 در ساعت 03:24 ق.ظ

  صد چهره نام وبلاگی است که در کمتر از یکسال توانست که از مطرح ترین وبلاگهای فارسی در حوزه های جوانان و سیاست گردد . این وبلاگ توسط عده ای از جوانان عضو یک حزب اصلاح طلب و با همکاری برخی از اعضای جوان احزاب دیگر ، مدیریت می شود .

 ۶ ماهی است که عده ای از بظاهر دوستان اصولگرا و اصلاح طلب ، بهر شکل ممکن ، عقده های شخصی و اجتماعی خود را بدینوسیله و با نامهای مستعاری چون نوچه ، قاف ، منتقد ، ناشناس و ... به شکلی با توهین به امثال بنده ، آقای دلاویز ( عضو حزب کارگزاران سازندگی ایران ) ، آقای شفیعی ( عضو حزب اعتدال و توسعه ) و ... به نمایش گذاشته اند . ضمنا ، با گذاشتن کامنتهایی قلابی از طرف هیات داوری وبلاگ یا بنده حقیر و دیگر جوانان ، اقدام به تخریب شخصیت دیگران می نمایند . از دستگاههای دولتی نظام جمهوری اسلامی ، جدا خواهشمندم که بهر نحو ممکن زمینه چنین شیطنتهای سیاسی خطرناکی را امحاء نمایند .

 نکته : نوک تیز پیکان حملات تخریبی اعضای برخی احزاب اصولگرا و اصلاح طلب در وبلاگ صدچهره ، بطور ویژه ، بسوی جوانانی معتدل و اعتدال گرا می باشد که نشان از ماهیت خطرناک گرایشهای افراطی ایشان ، در حال و آینده ، برای نظام جمهوری اسلامی دارد . لازم بذکر است که شماره تلفن منزل یا محل کار افرادی چون ش. ، ج. ، شر. و ... توسط وزارت فاوآ قابل شناسائی بوده است و در صورت لزوم پرده های مصنوعی دوستی میان امثال بنده و ایشان کنار خواهد رفت . در پایان لازم است که هرگونه فعالیت خود را در مدیریت این وبلاگ ، شدیدا تکذیب کنم ، از آنجا که عده ای از بظاهر دوستان می کوشند ، چنین مطلبی را شایع کنند ، لعنت خدا بر شیاطینی که در لباس دوست ، از هیچ دشمنی دریغ نمی کنند .

نظرات (5)
دوست عزیز اگر مایل به تبادل لینک با وبلاگ من هستی لینک من رو بزار تو سایت و لینک وبلاگت رو تو بخش نظرات وبلاگم برام بفرست
لینک من:www.starpic.blogfa.com
موضوع:
عکس بازیگران و خوانندگان ایرانی

خیلی سریع لینکت رو اضافه می کنم
منتظر هستم
شاخه جوانان حزب موتلفه در بیرجند وبلاگی دارد که اصلا با مواضع حزب همخوانی ندارد
لطفا پیگیری فرمایید
http://www.nasle-bidar.blogfa.com
ایشان و همه دوستان خوب هستند، شما رو به راهید؟
سلام
خیلی آرام ومتین می نویسید گرچه با نظرات شما موافق نیستم ولی متانتتان قابل احترام است
مرتیکه مسخره کردی؟ همه می دونن این وبلاگ کار تو. چرا فیلم بازی می کنی؟
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد