نوروز در پیش است، برو خوش باش!  چاپ

تاریخ : شنبه 7 اسفند 1389 در ساعت 06:33 ب.ظ
در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛
روایت بقائی از موازی‌کاری در وزارت‌خارجه ، کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری و وضع کشور در سال 89
کاندیداتوری در دور بعدی ریاست جمهوری ریاست جمهوری‌ را نه تائید و نه تکذیب می‌کنم. ایران در حال تبدیل شدن به الگو و نمونه‌ای برای دیگر کشورها است و از این رو فرصت نداریم که به دنبال حاشیه‌ها برویم.
گفت‌وگو: صادق چهره‌‌قانی
 رئیس سازمان میراث فرهنگی و مشاور ویژه رئیس‌جمهور در امور آسیا و خارمیانه معتقد است: هیچ موازی‌کاری با وزارت خارجه وجود ندارد و هر کاری که در این رابطه انجام می‌شود با هماهنگی کامل وزارت امور خارجه است. 
ایلنا: آقای بقایی، شایعاتی مبنی بر موازی‌کاری در وزارت امور خارجه وجود دارد و حتی گفته می‌شود استعفای آقای متکی نیز به همین دلیل بوده است به همین دلیل استعفا دادند، نظر شما پیرامون این شایعات چیست؟ 
بقائی : آقای متکی کجا گفتند که به خاطر موازی کاری استعفا دادم . هیچ موازی‌کاری با وزارت خارجه وجود ندارد و هر کاری که در این رابطه انجام می‌شود با هماهنگی کامل وزارت امور خارجه است. 
ایلنا : شایعاتی در جامعه مطرح شده است که قرار است شما برای دور بعدی ریاست جمهوری کاندیدای ریاست جمهوری‌ شده و حامیان آقای احمدی‌نژاد روی شما نظر دارند، نظر شما راجع به این موضوع چیست؟ 
بقائی : الان سال 89 است و باید کار و تلاش کرد. 
ایلنا : پس شما تکذیب می‌کنید؟ 
بقائی : من نه تایید می‌کنم نه تکذیب، زرنگ‌بازی درنیار!! الان سال 89 است و باید هرکس تلاش خود را انجام دهد. بنده نه تکذیب کردم، تایید هم نکردم. 
ادامه ...

جوایز بی ارزش  چاپ

تاریخ : یکشنبه 1 اسفند 1389 در ساعت 01:40 ب.ظ

 به خاطر دارم که سالها پیش ، زمانی که  فیلم سینمائی مومیائی سه اکران می شد ، در تبلیغات آن ، جمله ای مطرح می شد با این مضمون که فیلمی با هیچ جایزه از جشنواره فیلم فجر ! درحالی که جریانات حاکم بر سینمای دولتی ما ، هرچه جایزه قابل اعطاء بود را به فیلمی از کارگردانی سیاسی و سر سپرده ، اعطاء کرد . تا کنون ، این داستان سرسپرده ها ، سبب جدایی هرچه بیشتر مردم از حاکمان شده است و سرانجام ، روزی می رسد که سبب سقوط حکومت فعلی ایران خواهد شد .

 جشنواره فیلم فجر سالجاری با تمام گاف های پر رنگ آن ، تکرار داستان همیشگی کشور ما است . جایزه بهترین فیلم ، به بدترین فیلم داده شد . بگذریم از زمینه چینی های بوق های مطبوعاتی که در قلب واقعیت ، از زمان رضاخان تا کنون ، مجرب و توانا شده اند .

ادامه ...